Velikonoce

Zdravíme všechny děti a rodiče , začínám titulkem ,,Na co se těšíme …" jako každý měsíc ,ale bohužel, všechny aktivity na které jsme se těšili a plánovali ,tak nejdou uskutečnit z důvodu nebezpečné nákazy. Odpadají hodiny keramiky ,tancování ,vaření ,dramaťáčku ,divadla ,dny otevřených dveří ,besedy pro rodiče ,Velikonoční jarmark ,škola v přírodě a hlavně setkávání se s kamarády a paní učitelkami . Těšíme ,až se všichni zase setkáme ,věřím ,že jste všichni v pořádku a že tuto zkoušku ve zdraví přečkáme. Všechno , o co jsme přišli se budeme snažit dětem vynahradit ,třeba pěkným výletem na závěr školního roku.Teď máte jedinečnou příležitost užívat si s vašimi dětmi ,číst si ,hrát ,skládat a nebo jen tak si povídat ,být prostě u jednoho stolu a to si myslím ,že není málo .Školka je teď tichá a prázdná ,ale všichni se snaží připravit prostředí pro návrat dětí a opravdu nezahálejí .Pan kuchař a kuchařka připravují pro děti jídelníčky ,provozní všechno myjí a čistí ,aby byla školka provoněná a bezpečná a paní učitelky chystají pomůcky ,projekty ,hračky a mezi tím šijí roušky .Když nám zbyde chvilka ,tak zaléváme záhonky na horní zahradě a opravdu vše nám tam krásně roste .DĚKUJI VŠEM ZAMĚSTNANCŮM MŠ ZA POMOC V TÉTO NELEHKÉ DOBĚ A VŠICHNI SI DRŽME PALCE ,AŤ O VE ZDRAVÍ ZVLÁDNEME A BUĎME NA SEBE OPATRNÍ .

Ve školce se nám dějí divné věci ,hračky se nám stěhují z poliček a skříněk na jiná místa ,teď už víme proč .Začalo se jim stýskat po dětech a tak si hrají spolu. Až se všichni vrátíme do svých tříd ,tak si je zase pěkně srovnáme na svá místečka .Všichni už se těšíme na ten návrat do starých kolejí ,to mi věřte .Přejeme Vám všem VESELÉ VELIKONOCE .

Přejeme všem hodně sil a hlavně zdraví .Jana Pondělíková a celý kolektiv MŠ