O škole

Mateřská škola ve Velké Chuchli se nachází v mimořádně klidném prostředí, ve čtvrti plné zeleně a spojuje tak výhody městské a zároveň téměř venkovské školy. Je postavena ve vilově čtvrti Velké Chuchle, na konci ulice, kde není téměř žádný automobilový provoz. Byla otevřena v září roku 2006.

Budova je netradiční co do vzhledu, ale i vnitřním uspořádáním. Kapacita školy je 125 dětí. V přízemí je umístěna kancelář ředitelky a vedoucí školní jídelny, zázemí všech zaměstnanců a největší část zaujímá školní kuchyně, která splňuje náročné hygienické normy EU. V prvním i ve druhém nadzemním podlaží jsou umístěny vždy dvě třídy s příslušenstvím. Třídy jsou stejné, liší se pouze barevně a jejich uspořádání je také odlišné od běžných mateřských škol. V každé třídě jsou dvě klimatizační jednotky, které si ovládají učitelky podle potřeby. Vytápění je jak podlahové, tak klasické otopnými tělesy. U hlavních vchodů do budovy jsou umístěny kamery, které snímají přicházející.

Bezprostředně na školu navazuje školní hřiště vybavené pískovišti, pergolou, která bude chránit děti před přímým sluncem, pítkem a hracími prvky.

Spolupracujeme s:

• Spolupracujeme s