Vážení rodiče,
děkujeme vám za účast na schůzce pro nové rodiče. Jsme rádi, že jsme se mohli setkat a společně si představit vše důležité před nástupem vašich dětí do mateřské školy.
Na schůzce jste se dozvěděli, na co se mohou děti v naší mateřské škole těšit, jaké aktivity a zážitky je čekají a jak bude probíhat adaptační období. Věříme, že získané informace vám pomohou k hladkému a klidnému vstupu do nového prostředí.
Těšíme se na spolupráci s vámi i vašimi dětmi a přejeme vám krásné léto.
Kolektiv MŠ 🌼