NAŠE ŠKOLKA POKRAČUJE V ADMINISTRATIVNÍ A KOMUNIKAČNÍM SYSTÉMU - APLIKACE "TWIGSEE"

Milí rodiče,

naše školka pokračuje v administrativní a komunikačním systému - aplikace  "Twigsee"

Narůstá administrativní práce pedagogů i provozu školy, proto ji částečně převedeme do elektronické formy. Důvodem je nejen úspora času, a větší ochrana Vašich dat, ale i ohleduplnost k přírodě. Také bychom rádi sjednotili, zpřehlednili a tedy i usnadnili způsoby naší komunikace. Třídy nadále nebudou využívat jiné komunikační cesty a vy nebudete muset důležité a zajímavé informace nikde hledat.

Zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat Vaše dítě či děti obdržíte e-mailem.

Twigsee nám vzájemně zajistí rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky, aktuality, ale i omluvy budete mít hned a vždy přístupné u sebe. Při využívání Twigsee všechny námi zaslané fotografie, informace a další zadaná data zůstanou majetkem školy.

Další výhodou bude omlouvání a odhlašování z docházky. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit.

Žádám vás, abyste si zajistili přístup. Společnost Twigsee je připravena na Vaše technické dotazy na helpdesk@twigsee.com. V případě dotazů ohledně provozu školky se samozřejmě můžete obracet na mne.

Postup

• Během dnešního dne Vám ze systému dorazí email s odkazem pro vytvoření hesla a instrukcemi pro nainstalování aplikace do telefonu. Po stažení povolte aplikaci Twigsee zasílání notifikací, aby Vám všechny informace přicházely ihned.
  • Na email Vám také dorazí odkaz s interaktivním formulářem pro aktualizaci a digitalizaci osobních údajů. Ten prosím vyplňte - vše se pak propíše rovnou do naší matriky a systému (jde především o informace k vyzvedávání, kontakty, alergie, apod.)
  • Do aplikace lze přizvat další rodinné příslušníky (partnery, babičky apod.), stačí pouze kontaktovat Twigsee na helpdesk@twigsee.com z již registrovaného emailu a bude vytvořen dodatečný profil.
  • Celý proces spuštění a orientace v samotné aplikaci je vysvětlený v tomto krátkém videu.

Doufám, že Vám bude nový systém "vidět svou ratolest" vyhovovat a budeme si společně blíž.