Mateřská škola vítá jaro

Všichni s nadějí očekáváme uvolnění opatření a alespoň částečný návrat k normálnímu životu. Pro nás i rodiče našich svěřenců je to především návrat dětí do školky a možnost opět se setkávat. A proto to i letos na jaře ve školce žije! Pro předškoláky pravidelně připravujeme materiály k distančnímu vzdělávání a věříme ,že najdou rodinách využití, alespoň inspiraci. Naše škola se postupně halí do bohaté velikonoční výzdoby ,kypící bujností naší nevyužité kreativity. Abychom dětem udělali radost a užili si vzájemně malého kontaktu, připravili jsme spolu s velikonočním zajíčkem cestu s úkoly a odměnou pro každého .Snažíme se třídy a všechny prostory školky a jejího okolí uklidit, provzdušnit , ozvláštnit a všestranně připravit na bezpečný a radostný návrat dětí. Personál školy se postupně zapojuje do očkování anti-covid procesu ,aby se ochránil a tak i podpořil pozdější snadnější fungování provozu, bez zaměstnanců v karanténě. Pevně věříme ,že v budoucnu nás už podobně přísná omezení nečekají ,a že se s jarním sluníčkem a oteplením budeme moci zase plně a s menšími obavami nadechnout .

Zapojte se do našich společných akcích ,které najdete na webu MŠ .Děkujeme kolektiv MŠ