První dny v MŠ

Nový školní rok začíná 1.9.2020 od 7.00 hod do 17.00 hod .Seznamy dětí budou u šaten a na hlavních dveřích. Žádáme Vás ,přivádějte děti do MŠ POUZE ZDRAVÉ ,CHRÁNÍTE TÍM DĚTI OSTATNÍ I SVÉ .

Adaptace dětí : podle potřeby dětí a rodičů umožňujeme postupnou adaptaci na nové prostředí .První dny se můžete o adaptaci dětí domluvit s p.učitelkami na třídě .Je lepší první dny chodit po obědě .Při nástupu do MŠ je nutné ,aby dítě zvládlo hygienu a sebeobsluhu.

Co dítě potřebuje do MŠ :bačkory (ne pantofle ani crocsy),oblečení do třídy -pohodlné ,oblečení na školní zahradu ,náhradní oblečení -ponožky ,tričko ,tepláky nebo legíny ,spodní prádlo .Vše je nutné podepsat .

Veškeré informace se dozvíte na třídních schůzkách 1.9.2020 od 16.00 hod .Bude možná i prohlídka celé MŠ .