První dny v MŠ

První dny začaly v naší MŠ poklidně a ti nejmenší vše zvládají statečně .Pro všechny nastanou velké změny ,vždyť to jsou první krůčky do další etapy života. Nové prostředí ,neznámé paní učitelky ,děti ,nová pravidla a aby toho nebylo málo, tak ještě bez svých nejbližších. Vypadá to ,že všechny děti adaptaci zvládají a vše skutečně zvládneme. První den byl pro všechny trochu chaotický ,ale dnešek byl už klidnější, a proto mohl mezi nás přijít náš kamarád Martin ,který pro všechny děti připravil hravou formou seznamování s kamarády. Každý si odnášel balónek ,kytičku nebo pejska a na slzičky už nezbyl čas .Už se těšíme na další společné dny .Držte nám palce ,ať v každé třídě vznikne prima kolektiv .