Konec roku 2020

Za několik hodin se rozloučíme s rokem 2020 a tak mám jen pár vět …..V nedávné době jsme si mysleli ,že překonáním Covidu (únor-květen )jsme uzavřeli to nejhorší období. Podzimní situace nám však ukázala , že jsme se mýlili a nouzová opatření opět začala . Byli jsme však bohatší o zkušenosti, na danou situaci již lépe připraveni ,i když ….lehké období to pro nikoho z nás nebylo.Dovolte mi ,abych za MŠ Velká Chuchle upřímně poděkovala za veškerou pomoc ,vstřícnost a podporu Zřizovateli MČ Velká Chuchle .Dále velké poděkování patří celému kolektivu MŠ .V této době se ukázalo ,že jsme opravdu sehraný tým ,který drží vždy spolu .Vím ,že to bylo vše náročné v této obtížně době a i přesto byl pro děti od pedagogů vždy vymyšlen pestrý program a distanční výuka pro předškoláky..Děkuji všem nepedagogickým zaměstnancům za vstřícnost při ranním předávání dětí od rodičů a také panu kuchaři Mirkovi a kuchařce Romaně za úžasné obědy .Také děkuji i paní hospodářce za krásně sestavené jídelníčky.Ráda bych ještě vyjádřila poděkování rodičům za sponzorské dary , velice si toho vážíme .

Závěrem bych Vám chtěla popřát poklidný nový rok 2021 plný pohody,ať Vás provází hlavně hodně zdraví, štěstí a stále dobrá nálada .Budeme se na Vás těšit 4.1.2021 ,ale opět bez vstupu rodičů do MŠ .