Autorské čtení v MŠ v rámci projektu - Celé Česko čte dětem

Všechny třídy naší školky navštívila v druhém listopadovém týdnu paní Kristina Hummelová,autorka knížek o Nelince.

Ze svoji knížky nejen četla,ale hrála i s loutkami postaviček Nelinky a jejího plyšového kamaráda Zajdy.Příběhy plné fantazie,dobrodružství a odvahy jsou blízké dětskému světu snů o splnění těch nejtajnějších přání.Autorka se s přirozenou lehkostí dokázala napojit na malé posluchače.Čtení kombinovala s pohybovou aktivitou,kde děti samotné vstoupily do příběhu a zároveň se seznámily s některými jógovými cviky.Po celou dobu byly pozorné a bylo znát ,že je celý příběh i celý průběh aktivity velmi zaujal.Zajímavostí je ,že autorka-původní profesí ekonomka ,si psaním příběhů plní své dětské i dospělé současné sny.Knížky vřele doporučujeme i jako vánoční dárek .