Akce na měsíc

únor

Kdo: kROUŽKY

Kroužky na druhé pololetí zůstávají stejné .Nahlaste své děti elektronicky na stránky Rytmik .Pouze dramatický kroužek nahlaste v Motýlkách Veškeré informace najdete na hlavní nástěnce v MŠ ..

Kdo: Prázdniny v ZŠ

Od 11,2,2019 jsou v ZŠ jarní prázdniny.Pokud nebudou chodit do MŠ i mladší sourozenci ,tak prosíme o nahlášení docházky .Děkujeme

Divadelní představení v MŠ ,Nápady myšky Terezkyˇˇ

Kdo: Den otevřených dveří v ZŠ CH.MASARYKOVÉ VELKÁ CHUCHLE

Vážení rodiče ,pro Vás a Vaše předškoláky je 21.2.2019 od 16.00 hod Den otevřených dveří v ZŠ .

Kdo: Třída Motýlků

Dne 22.2.2019 odjíždí třída Motýlků autobusem do Muzea hudby .Přiveďte děti do MŠ nejdéle do 7.45 hod .

Kdo: Celá MŠ

Sférické kino u nás v MŠ .Pro děti budou promítány 2 pohádky Kamarádi ( pro mladší děti ) a pro starší děti Tajemství stromů.

Kdo: Celá MŠ

Karneval pro celou MŠ s Inkou Rybářovou .Žádáme rodiče ,dejte dětem masky , v kterých budou celé dopoledne .